رفع تناژ زردی مو


از بین بردن زردی مو با رنگ دودی یکی از موثرترین روش ها برای رفع تناژ زرد موهاست. ترکیب رنگ دودی و بژ و مقدار کمی شکلاتی برای رفع زردی مو بسیار تاثیر گذار است. به صورت دقیق تر، شماره های 8/01 ، 8/32 و کمی E7 که رنگ زیتونی می باشد را با اکسیدان 6% ترکیب کرده و تمام موهای سر را با این ترکیب رنگساژ کنید. این روش برای از بین بردن زردی موها بسیار مؤثر است.

روش دوم (استفاده از شامپوهای ضد زردی)

شامپوهای ضد زردی به دو بخش که دارای سیلیکون های آبی و بنفش هستند تقسیم می شود. سیلیکون های آبی برای از بین بردن رفع رفله نارنجی مو به کار می روند و سیلیکون های بنفش برای رفع رفله زردی مو استفاده می شوند. توجه داشته باشید که از شامپوهای ضد زردی هنگام به پایه رساندن رنگ مو استفاده نکنید. زیرا زمانی که تازه موهایتان را رنگ کرده اید، فلس ها و پولک های موی شما باز هستند و وقتی از شامپوی ضد زردی استفاده می کنید فلس های مو را برای همیشه می بندید و در آینده اگر بخواهید از شامپوهای ضد زردی استفاده کنید دیگر نتیجه ای نخواهید گرفت. بنابراین فقط بعد از رنگساژ مو، از شامپوهای ضد زردی استفاده کنید.


موردی برای نمایش وجود ندارد.
درباره‌ی نویسنده
فروشگاه اینترنتی بزکلر(به معنی ترکی بزک یعنی لوازم آرایش معنی داره) برای پاسخ به سوالات و کمک به شما عزیزان در انتخاب محصولات زیبایی، مشاوره رایگان در خصوص ترکیب رنگ مو فراهم آورده، تا بتوانید نیاز ها و مشکلات آرایشی خود را رفع نمایید و با بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی آشنا شوید و خرید خود را با اطلاعات کامل از محصولات انجام دهید. همچنین شما می توانید برای پاسخ به سوالات و رفع ابهامات در حوزه محصولات انتخابی خود با تیم پشتیبانی بزکلر از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.